logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Radków 2024

Radków 2024

Cześć Wszystkim.
Po raz kolejny zapraszamy na Dolnośląski Zlot Starych Fordów w Radkowie.

Termin: 29.08 - 01.09
Miejsce: Camper Park Radków - ( tak jak w zeszłym roku ).

Zakwaterowanie:
Pomniejszyła się ilość domków bezpośrednio na Camper Parku, dlatego znów musieliśmy trochę improwizować i mamy:

2 x domki Holenderskie - 6 osobowe
1 x domek Holenderski - 5 osobowy
2 x kwatera kontenerowa - każda po 4 osoby
1 x pokój 4 osobowy
1 x pokój 3 osobowy

Powyższe rezerwujemy bezpośrednio u Pani Ani z Camper Parku na hasło: Zlot Starych Fordów
Tel: 602 791 379

Dodatkowo mamy:

2 x domek za sadkiem i drogą tuż przy Camper Parku, czyli Konik Agroturystyka ( te co w zeszłym roku ). Domki są 8 osobowe, ale posiadają tylko podwójne łóżka.

Te domki rezerwujemy także na hasło: Zlot Starych Fordów pod nr. tel: 603 583 553

Wszystkich rezerwacji dokonujemy wyłącznie jak powyżej.

Gdyby wszystko zostało zarezerwowane przez nas, to niestety innych noclegów musicie szukać na własną rękę, ale oczywiście zapraszamy pod namioty lub Camperem.

O szczegółach zlotu będę informował w kolejnych postach.

pietiag Dokładna lokalizacja na mapie / 2024-07-12 15:14:35 /


czekałem na to info! może tym razem w końcu się uda...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2024-07-12 15:44:34 /


Czekałem na to info ;)
Tym razem musi się udać...dojechać

szwaycar / 2024-07-12 17:42:55 /


Yeach :D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2024-07-12 19:09:05 /


....albo dojść :)))

szwaycar / 2024-07-12 19:34:55 /


Kurde, kurde, kurde!!! ;D
Aż do "rozwiązania" nie będę wiedział, czy się uda, ale (jak w zeszłym roku) jestem na tak :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2024-07-12 21:32:40 /


Super ! My będziemy 😀

Michal1983 Dokładna lokalizacja na mapie / 2024-07-13 10:23:52 /


My też będziemy :)

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2024-07-13 21:32:38 /


My oczywiście też.Pozdrawiamy.

Jędruś_1960 / 2024-07-14 11:23:43 /


Witam wszystkich.
Poniżej przesyłam plan zlotu, choć z przyczyn osobowo-technicznych w tym roku będzie skromniej niż w poprzednich latach, ale mam nadzieję, że widoki i atmosfera wynagrodzi Wam wszystko !

My jesteśmy już od środy, więc kto będzie wcześniej, to zapraszam na wspólne biesiadowanie.

Piątek:

Wyprawa starymi Fordami do kaplicy czaszek w Czermnej- godzina do ustalenia. Po powrocie, gramy w tenisa stołowego i gadamy o starych Fordach.

Sobota:

Ok godziny 10:00 wyjeżdżamy naszymi furami do naszych czeskich sąsiadów. Jedziemy do Martinkowic do Chaty pod Korouną.
https://chata-pod-korunou.cz/

Tam parkujemy auta i wchodzimy razem na górę Koronę. Trasa to ok. 1,5h wspinaczki, po zróżnicowanym podłożu ( szuter, skały, korzenie ) dlatego proszę o zabranie odpowiedniego obuwia.
Po zejściu na dół, będzie możliwość zaspokojenia pragnienia czeskim piwkiem właśnie w Chacie pod Koroną, można zjeść lody lub napić się kawy.

Po powrocie do Camper parku, zapraszamy na ognisko zlotowe.

Niedziela:) tak jak zawsze odpoczywamy na polanie i dalej gadamy o starych Fordach :)

Jeśli ktoś ma i umie grać na instrumentach muzycznych, to proszę wziąć ze sobą.

pietiag Dokładna lokalizacja na mapie / 2024-08-24 16:05:28 /